Мед і Баня

Мед для баниЗдавна наші предки в бані не тільки милися, але і проводили найрізноманітніші лікувальні процедури. Мед вважався божественним продуктом, який додає сил, зміцнює дух і надавав тілу легкість. Адже за його рахунок гарно можна оздоровити стан шкіри, привести її в хороший вигляд.

Як відомо, з віком наша шкіра має властивість оновлюватися все рідше, це веде до того, що численні функції дерми сповільнюються і викликають явне старіння. Молода шкіра виглядає еластичною і пружною, тому що здатна на швидку регенерацію. Використання меду в бані веде до активного розкриттю пор, це в свою чергу посилює потовиділення, завдяки чому організм очищається від токсинів і шлаків, а також швидко відновлюється шкірний покрив людини. Також медові процедури помітно знімають запальні процеси на шкірі, значно прискорюються процеси загоєння подряпин, ран та опіків. Також втирання меду в бані полегшують від болю в суглобах і спині.

Щоб сповна відчути всі цілющі властивості меду, потрібно вміти правильно його використовувати. Тільки тоді ваш похід в баню придбає ще й лікувальну мету.

Найбільш популярним методом вважається втирання меду в парній прямо під час пропарювання. Для цього зайдіть в парну і дочекайтеся, коли відкриються пори і почне виходити перший піт. Після цього облийте себе теплою водою, яка змиє піт, але не закриє пори і приступайте до процедури натирання медом. Шкіра повинна насититися медом при високій температурі, тому після його нанесення почекайте хвилин 10 до повного вбирання. Потім сполосніться, не застосовуючи при цьому мила - продукти бджільництва і так чудово очищають. Завдяки фітонцидами, які входять до його складу, мед є натуральним антибактеріальним засобом. Дана процедура зробить вашу шкіру м'якою і шовковистою, збагатить її вітамінами і корисними речовинами. Крім цього, при болях у спині та суглобах, цей метод допоможе знизити неприємні відчуття.

Мед для лазніДругий спосіб – натирання медом після пропарювання.

Цей метод особливо рекомендується жінкам завдяки своїй дивовижній властивості омолоджувати і відновлювати шкіру, роблячи її молодою і свіжою. Особливість його полягає в тому, що мед в цьому випадку втирається після того, як ви відвідаєте парилку 2-3 рази. Після такого пропарювання, вийдіть з парної, обсушіть шкіру за допомогою рушника і починайте масажними рухами наносити на неї мед тонким шаром.

На процедуру вам знадобиться приблизно 100-130 грам продукту - кількість залежить від статури. Потім знову зайдіть в парну і відпочиньте там кілька хвилин, сидячи на нижній, самій прохолодній полиці. Паритися віником при цьому не потрібно. Дочекавшись вбирання меду, виходьте з парилки і деякий час посидьте в передбаннику, а потім сполосніть теплою водою без застосування мила.

Завдяки тому, що мед легко проникає через пори, він швидко і ефективно оздоровлює шкіру зсередини. Причому це дійсно глибинне відновлення і омолоджування, а не тимчасовий зовнішній ефект. Медові косметичні процедури покращують обмін речовин, «дихання» шкіри, регулюють водний баланс і зміцнюють її імунітет. Шкіра очищається, пом'якшується і насичується корисними речовинами. Як наслідок – розгладжуються дрібні зморшки, підвищується тонус шкіри, вона стає пружною, свіжою і ніжною.

Добре відомо і позитивний вплив на організм натуральних ефірних олій. У кожного виду масла свої особливості і широкий спектр цілющих властивостей, а мікс меду з натуральними ефірними маслами набагато краще впливає на шкіру.

У складі нашого меду для бані немає консервантів, синтетичних барвників, ароматизаторів. Тільки натуральні інгредієнти!

Будьте здоровими і красивими!
Ильченко Тамара Миколаївна

Протипоказання для використання меду

Мед і баня здатні надати реальний лікувальний ефект на організм, проте, на жаль, існують випадки, коли від медових втирань варто відмовитися. До цих випадків відносяться алергічні реакції на продукти бджільництва, обширні рани шкірних покривів.

Ціна: 85.00 грн.
Вага: 200 г
Ціна: 62.00 грн.
Вага: 250 г
Ціна: 62.00 грн.
Вага: 250 г
Ціна: 62.00 грн.
Вага: 250 г