Трутневий гомогенат (консервований медом 1:2)

Ціна: 170.00 грн.
Вага: 320 г
Немає в наявності

Трутневий гомогенат або трутневе молочко - це адсорбція личинки трутня. Вченні дослідили, що цей натуральний бджолиний продукт містить унікальний неперевершений набір біологічно активних речовин, які в малій (гомеопатичній) концентрації здатні змінювати функціональний стан будь-якої системи людського організму. До його складу входить велика кількість білка, вітамінів (практично вся група віт. В – від В1 до В12, віт. А і Е, за вмістом вітаміну D  перевершує навіть риб'ячий жир), амінокислот, ферментів, мікроелементів (залізо, фосфор, мідь, цинк, хром) та макроелементів (кальцій, калій, натрій, магній), вуглеводи (фруктоза, глюкоза), фітогормони: чоловічі (тестостерон, прогестерон) і жіночі (естроген). Трутневе молочко на 50% складається з тих же компонентів, що і маточне, але решта 50% речовин мають абсолютно унікальні властивості і додають готовому продукту неповторну якість. 

Завдяки такому унікальному комплексу речовин, трутневе молочко сприяє відновленню біохімічних і масометричних характеристик сім’яників та передміхурової залози, виступаючи стимулятором центральних механізмів регуляції інтенсивності утворення чоловічих статевих гормонів, що сприяє продукуванню сперми (сперматогенез) у чоловіків. Причому стимулюючий вплив на активність статевих залоз у гомогенату виражений навіть більше, ніж у маточного молочка. Пояснюється такий ефект тим, що в гомогенаті трутневих личинок стероїдних гормонів в 10 разів більше, ніж у маточному молочці.

Трутневий гомогенат надзвичайно ефективний при гіпотиреозі, перед-і постклімактеричному синдромі, простатиті та аденомі простати, відновлює гормональний фон у жінок. Як наслідок, знижуються хворобливі приливи крові до голови, запаморочення, рідше болить голова. Гомогенат надає сильний тонізуючий ефект, покращує апетит, нормалізує сон. Відновлює обмін речовин, порушені функції статевих органів, стабілізує артеріальний тиск і посилює потенцію. Трутневе молочко показане людям, які ведуть активний спосіб життя і займаються екстремальними видами спорту. У першу чергу продукт корисний для нормального обміну речовин, живлення тканин і органів. Сприяє зниженню підвищеного артеріального тиску за рахунок регуляції тонусу кровоносних судин і рівня кровообігу, а також знижує рівень холестерину в крові.

Личинкове молочко має потужну оздоровлювальну та омолоджувальну дію. Його можна приймати абсолютно всім. Це дуже сильний препарат, насичений гормонами і вітамінами, які не є гормонозамінниками, ефективними при лікуванні ендокринної системи та порушеннях гормонального фону. Трутневий гомогенат давно по достоїнству оцінили в багатьох країнах світу. Особливо шанований він в Японії, Китаї, Румунії. Деякі фармацевтичні компанії налагодили виробництво препаратів на базі личинкового молочка. Трутневе молочко на 50% складається з тих же компонентів, що і маточне, але решта 50% речовин мають абсолютно унікальні властивості і додають готовому продукту неповторну якість. 

Денну дозу свіжоприготованого гомогенату (2-3 г) запаковуваоть в поліетилен і відразу ж поміщають в морозильну камеру. Надалі перед вживанням попередньо розморожують в холодильнику, після чого її приймають або роблять маску для обличчя.

Трутневий гомогенат є кращою з усіх патентованих масок для догляду за шкірою обличчя. Такої кількості натуральних протеїнів, незамінних амінокислот, гормонів та ферментів немає ні в одному з усіх запатентованиних засобів! Та й ціна маски з гомогенату не йде ні в яке порівняння з тими засобами, які продаються в косметичних магазинах. Спробуйте, не пошкодуєте! А спосіб застосування дуже простий: необхідну кількість трутневого гомогенату накласти на обличчя у вигляді маски. Полежати 15-20 хв після чого маску змити водою без мила. 

Вживати: 

Дорослим 0,5 чайної ложки 2 рази на день, дітям після 12 років – 0,5 чайної ложки 1 раз на день. Можна змішати з медом 1:2, вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день. Рекомендується вживати повільно, розсмоктуючи в ротовій порожнині, не запиваючи водою, за 20-30 хвилин перед їжею. Профілактичний курс лікування складає 3 тижні. Після цього робиться 10-денна перерва, а потім курс повторюється. Можна приймати трутневе молочко тільки вранці - третина чайної ложки.Тривалість курсу три місяці. Використовують також 20% спиртову настоянку трутневого гомогенату по 30–40 капель в 20–30 мл води 3 раза в день за 20 мин до їжі.

Протипоказання: Адісонова хвороба; хвороба надниркової залози; алергія до продуктів бджільництва.