Настоянка Болиголова

Ціна: 90.00 грн.
Об`єм: 120 мл
Кількість: 
 

      Настоянка болиголова відома в нашій сім'ї вже більше 15 -ти років. Я зайнялася її приготуванням як для особистого застосування, так і на прохання родичів та багатьох наших знайомих. Після прийняття настоянки в більшості  випадків спостерігалися позитивні результати.

Болиголов, настоянка Болиголова      Про саму рослину написано дуже багато. Болиголов плямистий - це дуже відома і поширена лікарська рослина. Має різкий мишачий запах. Являється імуностимулятором, активізує захисні сили організму. Болиголов володіє сильною протипухлинною дією. Використовується в народній медицині для лікування онкологічних захворювань, а також доброякісних пухлин (міома матки, ендометріоз, поліпи різних органів, мастопатія, аденома передміхурової залози та ін.). Настоянка болиголова успішно застосовується для регуляції менструального циклу і клімактеричних порушень.

     Треба завжди пам'ятати, що болиголов - смертельно отруйна рослина, і з ним слід поводитися з великою обережністю! Зберігати в недоступних для дітей місцях!

   Особисто я приймала настойку болиголова 1 раз на добу вранці натщесерце на 100 мл води за годину до їжі по, так званій, «царській методиці». Вважаю, що не можна випробовувати долю і застосовувати її самостійно як єдиний засіб для лікування онкологічних захворювань. Настоянку болиголова потрібно застосовувати в комплексі з іншими препаратами після консультації з лікарем.

    Методики прийому болиголова запропоновані відомим онко-фітотерапевтом Тищенко Валерієм Вікторовичем, який працює в онко- профілі з початку 1990 року. Він пропонує 4 основні методики прийому настойки болиголова всередину:

№ 1. Схема прийому болиголова для ДУЖЕ ослаблених хворих і дітей:

8-00 12-00 16-00 20-00 Тривалість прийому
1 крапля --- --- --- Три дні
1 крапля --- 1 крапля --- Три дні
1 крапля 1 крапля 1 крапля 1 крапля Три дні
1 крапля 1 крапля 1 крапля 1 крапля Три дні
2 краплі 1 крапля 1 крапля 1 крапля Три дні
2 краплі 1 крапля 2 краплі 1 крапля Три дні
2 краплі 2 краплі 2 краплі 1 крапля Три дні
2 краплі 2 краплі 2 краплі 2 краплі До одужання

№ 2. Схема прийому болиголова для ОСЛАБЛЕНИХ хворих:

8-00 12-00 16-00 20-00 Тривалість прийому
1 крапля --- 1 крапля --- Три дні
1 крапля 1 крапля 1 крапля 1 крапля Три дні
1 крапля 2 краплі 1 крапля 2 краплі Три дні
1 крапля 2 краплі 2 краплі 2 краплі Тиждень
2 краплі 2 краплі 3 краплі 2 краплі Тиждень
3 краплі 3 краплі 3 краплі 3 краплі Тиждень
4 краплі 3 краплі 4 краплі 3 краплі Тиждень
4 краплі 4 краплі 4 краплі 4 краплі До одужання

№ 3. Для неослаблених хворих і для тих, які пройшли хіміотерапію і опромінення рекомендується сама практична робоча методика прийому болиголова по наростаючій до 15 крапель. Після того, як доза збільшиться до 15 крапель, всі наступні дні до повного одужання ( знищення пухлини) необхідно триматися цього дозування. Це щадяща доза, найоптимальніше навантаження на організм, при якому не пригнічується захисна функція здорових клітин.

№ 4. "Царська методика"

Схема прийому болиголова для хворих з високим імунним потенціалом, а також для лікування хворих з доброякісними пухлинами, клімактеричними порушеннями.

Настоянку приймати 1 раз на добу за годину до їжі натщесерце від 1 краплі до 40, нарощуючи щодня по 1 краплі, потім, поступово знижуючи, повернутися до 1 краплі. Настоянку капати в воду (від 100 до 200 мл, нарощуючи по 50 мл кожні 13 крапель). Провести 2-3 таких курсу підряд. При досягненні позитивного результату 1-2 цикли лікування повторити через 6-8 місяців. Якщо препарат приймається для лікування доброякісних пухлин, клімактеричних порушень між курсами можна робити перерву на 1 місяць.

Передозування неприпустимі. При перших же ознаках отруєння (нудота, запаморочення, слабкість в ногах і т.д. ) відразу ж почати зниження до 1 краплі.

Існує індивідуальна підвищена чутливість і іноді повне відчуження до препарату настойки болиголова, коли загострення починається буквально з 2-х крапель. У цьому випадку рекомендується зміна препарату на більш прийнятний.

Протипоказання: вагітність, діти до 16 років тільки за рекомендацією лікаря.

Термін зберігання: 3 роки.

З повагою Тамара Ільченко

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support