Прополісні свічки

Ціна: 150.00 грн.
Кількість: 
 
Склад : Состав лекарственного средства: прополис 300 мг, молочко маточное пчелиное (апилак) 100мг, масло какао 2,9 г.

Супозиторії для ректального та вагінального застосування

В одній пачці - 10 штук.

Лікарська форма: супозиторії для ректального та вагінального застосування.

Фармакологічна група: засоби для місцевого застосування.

Фармакологічна дія:

Прополіс – продукт життєдіяльності бджіл. Будучи приготовлений за спеціальною технологією та завдяки вмісту фенольних сполук і біологічно активних речовин, прополіс має виражені антимікробні властивості (пригнічує ріст як грампозитивних, так і грамнегативних бактерій), високоактивний відносно дріжджоподібних грибів роду Candida, виявляє антипротозойні та антивірусні властивості, протизапальну активність, гоїть рани, стимулює регенерацію тканин, підвищує реактивність організму, має високу дезінфікуючу, анестезуючу, капілярозміцнюючу та протизапальну дії.

Маточне молочко – секрет глоточних і мандибулярних залоз молодих робочих бджіл, яким вигодовуються маточні личинки. Маточне молочко являється високоактивним біогеним стимулятором, нормалізує і активізує процеси обміну в тканинах, стимулює ряд біохімічних процесів, в тому числі імунної та ендокриної систем, регулює рівень статевих та інших гормонів, виявляє бактеріостатичну, противірусну, антитоксичну, радіопротекторну дії.

В якості основи прополісної свічки використовується натуральний продукт – масло какао, яке виявляє унікальну проникаючу властивість, чим забезпечує активне всмоктування прополісу та маточного молочка слизовими оболонками організму і значно підсилює дію сполук мікроелементів, ферментів, амінокислот, вітамінів та ін. біологічно активних речовин, які входять до їх складу . Завдяки вмісту вітамінів А, В, Д, РР, лауринової, пальмітинової, стеаринової та інших кислот, масло какао має високі регенеруючі та протиалергійні властивості.

Показання:

  1. Гострі та хронічні форми простатиту, початкова стадія аденоми передміхурової залози;
  2. Ерозії шийки матки, гострі та хронічні аднексити, ендометрити;
  3. Травми, кандидози та запальні процеси вагіни;
  4. Ускладнення гемороя, тріщини анального отвору;
  5. Гострі та хронічні екземи анального отвору, запальні процеси в ділянці анального отвору і прямої кишки (проктит) у дорослих.

Протипоказання: підвищена чутливість (алергія) до прополісу та інших продуктів бджільництва.

Взаємодія з лікарськими засобами: Прополіс підсилює дію стрептоміцину і тетрацикліну. На активність пеніцилліну і левоміцетину не впливає.

Особливі вказівки. Побічних ефектів при використанні прополісних супозиторіїв у період вагітності та годування груддю не виявлено.

Спосіб застосування:

При гострому простатиті вводити в анальний отвір по одному супозиторію двічі на добу, по можливості – після випорожнення. Після поліпшення стану достатньо одного супозиторія на добу.

При хронічному простатиті та аденомі передміхурової залози супозиторій вводять глибоко в задній прохід після очищувальної клізми або довільного випорожнення кишечника 1 раз на добу. Курс лікування – 30 днів. Через місяць курс повторити. Необхідно провести 2-3 курса лікування.

При ускладненнях гемороя, тріщинах анального отвору, проктитах супозиторії вводяться в задній прохід 1 раз на добу після довільного випорожнення кишечника. Курс лікування 10-14 днів.

При ерозії шийки матки перед введенням супозиторія в піхву із цервікального каналу ватним тампоном, змоченим у 2% розчині харчової соди, видаляється слиз. Лежачи на спині, супозиторій вводиться глибоко в цервікальний канал щоденно 1 раз на ніч. Курс лікування 10-14 днів.

При кандидозах, запальних процесах вагіни, аднекситах, ендометритах супозиторій вводиться вагінально 1-2 рази на добу. Курс лікування 7-14 днів в залежності від важкості перебігу хвороби.

Побічні ефекти: Препарат добре переноситься, нетоксичний. При появі підвищеної чутливості користування препаратом слід припинити.

Термін придатності: 3 роки. 

Умови зберігання: зберігати у недоступних для дітей місцях при температурі не вище 25°С.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support