Настоянка Бджолиного підмору

Ціна: 90.00 грн.
Об`єм: 120 мл
Кількість: 
 

Є численні дані про корисні властивості та використання у лікувальних цілях тіл бджіл у вигляді ностоянки бджолиного підмору. Бджолиний підмор цінний завдяки наявності в ньому гепарину та гепароїдів, що знаходяться в хітинових покривах. Крім того, він містить суміш продуктів ендокринної та нервової систем, репродуктивних органів, залоз (слинних, щелепних, воскових), що виробляють апіпродукти, активні пептиди. Із давніх-давен відвар тіл бджіл використовували для лікування шлунково-кишкових захворювань, при порушенні місячних циклів у жінок, при безплідді. Продукт має лікувальний вплив на кровоносну систему, судини, призупиняє запальні процеси, стабілізує артеріальний тиск, являється високоефективним радіопротектором.

Бджолиний підмор рекомендують для підвищення імунітету, при захворюваннях опорного апарату запального та дегенеративного характеру (шипи, артрити).

10%-ну настоянку бджолиного підмору приймають для:

  1. стабілізації артеріального тиску;
  2. при серцево-судинних захворюваннях;
  3. хворобах нирок і судин головного мозку.

Вживають настоянку бджолиного підмору по 20 крапель 3 рази на день на 50 - 100 мл води після їди 1-2 міс. При необхідності лікування повторити через 1 міс. (20 крапель - це 1 ч. ложка. Для підсилення ефекту підчас перерви рекомендується вживати пергу по 1 чайній ложці 3-4 рази на день.

Настоянку бджолиного підмору назначають і людям похилого віку для профілактики розумової слабкості, підвищення імунітету впродовж 6-12 місяців. Добова доза дорівнює 1 краплі на рік життя.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support