Настоянка воскової молі

Ціна: 80.00 грн.
Об`єм: 60 мл
Немає в наявності

моль воскова, настоянка воскової молі20% Настоянка Воскової Молі продається чистою або, за бажанням покупця, з личинками.

Воскова міль (огнівка) паразитує в бджолиному вулику, де харчується продуктами бджільництва, до складу яких входить віск. Прагнучи створити засіб для лікування хворих на туберкульоз легенів, ще І.І.Мечников провів успішні дослідження лікувальних властивостей воскової молі. Він висунув версію, що воскову оболонку збудника туберкульозу, яка надає йому великої стійкості, можуть зруйнувати шлункові ферменти личинок воскової молі.

Сучасна медицина продовжує вивчати цей унікальний препарат. Встановлено, що воскова міль (бджолина огнівка) виробляє фермент церазу, яка володіє рядом цінних властивостей. Вона не тільки руйнує воскову оболонку, якою покривається паличка Коха, що викликає туберкульоз, а також виявлює високу ефективність при грибкових захворюваннях легень, які являються частими ускладненнями хіміотерапевтичного курсу лікуванння туберкульозу. Хороші результати спостерігаються при лікуванні бронхолегеневих захворювань, в тому числі з астматичним компонентом. Цераза розчиняє сполучну тканину при спаєчних процесах, загоює свіжі рубці після перенесеного інфаркта міокарда (екстракт личинок воскової молі призначають на 10-й день на фоні базової терапії), розширює коронарні судини, знімає їх спазми, знижує рівень адреналіну та норадреналіну при стресах.

моль воскова, настоянка воскової моліЛікувальне використання 20% настоянки воскової молі в комбінованій терапії зменшує частоту та інтенсивність приступів болі при стенокардії, міокардитах, знижує рівень холестерину, виявляє гепариноподібний ефект при лікуванні тромбофлебітів, приносить ефективні стійкі результати при атеросклерозі та гіпертонічній хворобі, які проявляються на 10-й день після застосування. В гінекології препарат призначається при клімактеричних порушеннях. Варті уваги і його стимулюючі властивості статевої потенції у людей старших вікових груп (продукт стимулює фізичну працездатність, нормалізує показники периферійної крові, параметри імунітету при імунодефіцитних станах).

Препарат малотоксичний, стабільний при зберіганні, не несе в собі фармакологічного та лікарського ризику, сумісний при використанні з фармакологічними препаратами.

Приймають 20% настоянку воскової молі для підняття імунітету по 15-20 крапель 3 рази на день на 30-40 мл води за 15-20 хвилин до їжі протягом 1 місяця.

 Доза для дітей становить 1 краплю на рік життя тричі на день.

Після інфаркта міокарда препарат призначається на 10-й день курсами по 2 місяці з перервою на 1 місяць на протязі 1-1,5 років.

При лікуванні важких форм туберкульозу екстракт личинок воскової молі призначається за рекомендацією лікаря паралельно з протитуберкульозними препаратами із розрахунку 3 краплі на 10 кг ваги тричі на день. Тривалість лікування залежить від перебігу і важкості хвороби. 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support