Прополісний Мед

Ціна: 50.00 грн.
Вага: 150 г
Кількість: 
 
Склад : В состав смеси входит высококачественный натуральный мед и вытяжка прополиса в концентрации 5%.

Фармакологічна дія. 

Мед сам по собі не тільки цінний продукт харчування, а й всебічний лікарський засіб. Наявність в ньому прополісу значно підсилює його цілющі властивості. Препарат виявляє виражену антисептичну (протибактеріальну, противірусну, протигрибкову), ранозагоювальну, антитоксичну та антиоксидантну дії; знімає спазми судин, знижує згортання крові; нормалізує артеріальний тиск; стимулює процеси обміну, регенерацію тканин та захисні сили організму.

Зовнішнє застосування.

Прополісний Мед можна використовувати для лікування важкозаживаючих ран і виразок; опіків; ренгенівських і радіоактивних променевих ушкоджень. При запаленні гайморових пазух препарат розводять кип’яченою водою в співвідношенні 1:3 і використовують для промивання носа, а при гострих і хронічних ринітах закапують в ніс.

Внутрішнє застосування.

Виражений позитивний ефект від застосування Прополісного Меду спостерігається при захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини, ясен і зубів (афтозні та виразкові стоматити; гінгівіти; парадонтіти), а також при лікуванні ангін, хронічних тонзілітів, простудних та гострих респіраторно-вірусних захворювань. 1/3 ч.л. прополісного меду тримається в роті до повного розчинення 2-3 рази на день.

При хронічних гастритах, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних колітах прополісний мед приймається всередину розведеним в 100 мл. теплої води за 1,5 год до їжі при підвищенній кислотності шлункового соку та перед їжою в холодній воді – при пониженій кислотності. Доза 5% прополісного меду 1/3 ч.л. 3 рази в день. Тривалість курсу лікування залежить від захворювання. Зазвичай він коливається від 5 днів, при простудних захворюваннях та захворюваннях ротової порожнини, до 30 днів при хворобах кишково-шлункового тракту. При потребі курс лікування повторюються через 1-2 міс.

Для інгаліцій використовуються апарати, змайстровані за принципом пульверизатора, який заправляють прополісним медом, попередньо розведеним кип’яченою водою у співвідношенні 1:2. Можна застосовувати і парові інгаляції.

Протипоказання. Протипоказанням для застосування прополісного меду є підвищена чутливість до меду або прополісу.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support