Василь Ільченко Медова Аптека Про насІльченко Василь Іванович, закінчив Вінницький медичний інститут та інститут бджільництва в місті Рибному Рязанської області. В санаторії „Мошногір’я” Черкаської області він відкрив кабінет апітерапії, який успішно працював декілька років, про що неодноразово висвітлювалось у пресі та по телебаченню. Ільченко Василь Іванович в 1990 році був по обміну досвідом в Болгарії у професора Починкової. В 1991-93 роках проводив 3-х місячні виїзні цикли лікування продуктами бджільництва в Югославії.

Захоплення бджільництвом передалося від батьків. На сьогоднішній день пасіка сім’ї лікарів Ільченко налічує 170 сімей. На пасіці використовується тільки багатокорпусна удосконалена система вуликів власного виробництва. В літній період пасіка кочує до медоносів тільки в екологічно чистих районах ( що підтверджує низький вміст радіонуклеїдів в лабораторних аналізах меду). Любов до бджіл і комплексно-науковий підхід в роботі дає можливість систематично одержувати великі медозбори. Навіть в роки з несприятливими для медозбору погодними умовами менше, ніж 50 кг з вулика не одержували.

Крім меду заготовлюється забрус, віск, щільниковий мед, квітковий пилок, перга, прополіс, виготовляється прополісний мед, перга з прополісом, консервована медом; прополісні супозиторії та мазі, маточне молочко та трутневий гомогенат, спиртові настоянки прополісу, підмору та личинок воскової молі, натуральну косметику.

Ми переконані, що продукти бджільництва – це наш шлях до здоров’я і довголіття. Бог створив бджолу для того, щоб ця маленька працелюбна комаха допомогла нам зберегти своє здоров’я. Але все – в наших руках. Бо береженого і Бог береже!

Наша Україна славиться своїми прекрасними людьми. Славиться вона і багатими медозборами. Спробуймо замінити в нашому харчуванні цукор на мед! Життя таке прекрасне, тому кожному хочеться бути здоровим і жити довго. Адже ми цього варті.

Зі своєї сторони ми гарантуємо натуральність, радіологічний контроль і високу якість меду та всіх продуктів бджільництва з нашої пасіки. Наша сім’я працює та живе за принципом: порядність та чесне ім’я понад усе. Ми відкриті для співробітництва.