Щоб мед довго зберігався і  не втрачав своїх дорогоцінних властивостей, смаку та кольору, слідуйте цим простим порадам. 

  1. Мед дуже гігроскопічний, тому при зберіганні його в сирому місці він поглинає вологу і скисає. Відкритий посуд з медом неможна тримати поряд з гігроскопічними продуктами, які сприяють збереженню вологості в повітрі (сіль), оскільки вони прискорюють бродіння меду.
  2. Найкраща температура зберігання меду: 5 — 10°С, тому мед неварто зберігати на кухні, де температура може змінюватися протягом дня і при певних роботах досягати вище 40ºС. При такій температурі порушуються процеси кристалізації меду і руйнуються ферменти. Також тримайте мед подалі від духовки, плити, гарячої батареї та інших джерел тепла.
  3. Неможна заливати мед в неочищену тару під приводом того, що в ній раніше також зберігався мед. Плівка застарілого меду сприяє бродінню нового, внаслідок чого різко погіршується його смак і запах. 
  4. Банки з медом неможна тримати поряд з продуктами, які мають різкий запах (фарби, паливо, есенції тощо), оскільки мед швидко набуває запаху цих речовин.
  5. Якщо Ви плануєте зберігати Мед більш ніж 2-3 місяці, то краще покладіть його в холодильник в скляну чисту і суху тару. Але пам’ятайте, що процес кристалізації прискорюється при понижених температурах.